Квартири » Продаж » Львівська обл.

Житловий комплекс «Liberty» в Трускавці

Ціна: 600 $ за кв.м


Житловий комплекс «Liberty» від забудовника «Яна-Буд» – це високий рівень якості та комфорту. Проект з панорамним краєвидом на зелений оазис посеред міста.

Про житловий комплекс
Житловий комплекс «Liberty» споруджується забудовником «Яна-Буд».

Розташування
ЖК Liberty розташований в Трускавці. Новобудову можна знайти безпосередньо в районі Трускавець, вул. Мазепи, 5. Також варто звернути увагу на карту (https://goo.gl/maps/hDVdkCKe4bNozRMX6). Це допоможе зорієнтуватися без проблем, де саме будується ЖК і як до нього доїхати, якщо ви вирішили особисто перевірити хід будівництва. Карта також дозволить оцінити зручність локації для майбутнього проживання.

Технічні дані
Новобудову зводять за технологією – монолітно-каркасна. Кількість поверхів у будинку – 10, висота стель – 3 м. Опалення – індивідуальне. Докладно розглянути доступні планування житла в цьому будинку, оцінити їх зручність та обрати конкретний варіант можна на нашому сайті (https://liberty-home.online/) або у відділі продажу.
Якщо вас цікавить, де після покупки житла вам доведеться паркувати автомобіль, варто звернути увагу на наявність паркінгу чи стоянки біля будинку. В цьому житловому комплексі є паркування.

Особливості продажу квартир
Житловий комплекс Liberty представлений 4 плануваннями.
Про можливість придбання житла в кредит або в розстрочку, можна дізнатися на цій же сторінці або зв'язавшись з представником забудовника.

Інфраструктура
Житловий комплекс Liberty відрізняється зручним розташуванням, оскільки в безпосередній близькості від нього є: школа, дитячий садок, лікарня, ТЦ, ринок, магазини, паркові зони, транспортна розв'язка, підземний паркінг. Інфраструктуру навколо новобудови та відстань від будинку до необхідних об'єктів можна оцінити на карті.

Кімнат: вільне планування

Тип будинку: Монолітно-каркасний | Новобудова

Санвузол: Раздельный

Контакт:Олена

Тел: (068) *******

Сайт: liberty-home.online%2F

Подане: 07.09.2021 - 17:31
Оновлене: 29.05.2023 - 02:15
ID: 15107843
Переглядів за сьогодні: ще не було