Главная  »  Список статей  »  Більшість будівельних компаній Києва завтра пікетуватимуть КМДА

Будівельники вийдуть на багатотисячний страйк під КМДА

До загального страйку київських будівельників приєднались більшість великих будівельних компаній Києва. Представники БК «Геос», Укрбуд, ПСГ Ковальська, Київміськбуд-3, Київміськбуд-6, «Фундамент», ДБК№7, ДБК-3, БП-3, «Аркада», ЗБК-1, Трест “Киевспецстрой”, «Sun  Development», «Дисбуд» та інші висловили свою підтримку робітникам і пообіцяли вийти на спільну акцію протесту під стіни КМДА 1 березня. Про це йдеться в офіційній спільній заяві, опублікованій на сайтах компаній.

«Уже роками майже всі будівництва столиці піддаються атаці «тітушок», які за гроші ламають паркани, нищать техніку, з арматурою нападають на будівельників. Ці «тітушки» координуються політиками, яким вигідна зупинка будівництва або які шантажують забудовника і вимагають грошей за припинення нападів. Вони приводять на будмайданчики псевдоактивістів, які прикриваються людьми із сусідніх будинків і заробляють на атаках забудовників політичні дивіденди. Сотні будівництв, які були зупинені «тітушками» та псевдо активістами мають усі відповідні дозволи і є цілком законними» , - йдеться у заяві.

Будівельники вимагають, щоб столична влада навела лад у сфері будівництва, зупинила справді незаконні забудови і дозволила працювати тим, хто має усі дозвільні документи.

«Ми вимагаємо від правоохоронців відкрити кримінальні справи проти «тітушок», які блокують будівництва столиці. Вимагаємо від Мінюсту ліквідувати громадські організації, чиї «тітушки» не дозволяють працювати будівельникам», - йдеться у заяві будівельників.

Згідно повідомленню, поданому представникам столичної влади, 1 березня участь в акції під стінами КМДА візьме 5000 тисяч будівельників. Раніше, 23 лютого працівники будмайданчиків столиці, зупинили на годину роботу, щоб привернути увагу київської влади та правоохоронців до проблеми нападів на будівництва.